Contacte

Milla Assessors Empresarials, S.L.

Gabinet d’assessorament i Gestió Laboral-Fiscal
c/Sant Ferran, 132 08205 Sabadell (Barcelona)
T: 93 712 12 73

Horari:
De dilluns a dijous de 9:00 a 14:00 i de 16:00 a 19:00
Divendres de 8:00 a 15:00

Valentí Milla
Graduat Social
valenti@millaassessors.cat

Emma Milla
Departament laboral
emma@millaassessors.cat

Alba Milla
Departament fiscal
alba@millaassessors.cat

Estefania Pomares
Departament laboral
estefania@millaassessors.cat

Anna Cuevas
Departament comptable
anna@millaassessors.cat

Raquel Monllor
Departament comptable raquel@millaassessors.cat
Encarna Matarín
Departament administració encarna@millaassessors.cat